Návrhy úspor

Objednejte si návrh ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů

S námi budete svítit ekologicky

Rozhodli jste se vyměnit stávající osvětlení za úsporné? Obraťte se na profesionály. S námi budete svítit ekologicky. Divize ECONOMY SET nabízí možnost poradenství a konzultací.

Na základě vaší předběžné poptávky se k vám přijedeme podívat. Naši zaměstnanci odborně posoudí prostory nebo objekt a doporučí efektivní řešení vašeho záměru.  Nabízíme bezplatné vypracování návrhu ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů.

Nabízíme možnost prezentace optimálního návrhu na osobní schůzce.

Také se specializujeme na analýzu stávajícího osvětlení a typů zdrojů, dodávky zdrojů a jejich montáž a servis.

Na základě charakteristiky osvětlovaných prostor, typů stávajících svítidel, včetně patic stávajících zdrojů vypracujeme návrh LED světelných zdrojů. Navržené řešení odpovídá stávajícímu osvětlení (lux), nebo minimálnímu normovému osvětlení dle požadavku zadavatele. Součástí návrhu je i přehledný výpočet konkrétní spotřeby energie u nového LED řešení, konkrétní stanovení úspor v KČ (za 1 rok, za 5 let), výše investice a její návratnost. Dokážeme opravdu navrhnout a dodat „široké spektrum“ LED světelných zdrojů pro různé typy svítidel, i netradičních. V případě požadavku je možno řešit také design LED zdroje a jeho architektonické zakomponování do interiéru, či exteriéru. Přehled našeho základního portfolia „LED zdrojů“ naleznete v našem KATALOGU. Součástí návrhu je samozřejmě osazení „fyzických“ vzorků přímo na místě.

Návrh ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů od ECONOMY SET!    

S námi Vás bude LED osvětlení bavit!

Divize: ECONOMY SET
Společnosti: VÝTAHY VMC s.r.o.

Českobrodská 72
190 12 Praha 9

IČ: 26711761 (Informace v ARES)
DIČ: CZ26711761

Kontaktní email:

info@economyset.cz

Bezplatná telefonní linka:

(+420) 800 801 800