Nás

Specializujeme se na prodej LED světel a komplexní servis LED osvětlení v Praze

Naše firma ve zkratce

Naše společnost VÝTAHY VMC, s.r.o. působí na českém trhu 13 let. Před několika lety jsme začali podnikat v oboru LED technologií v rámci výtahové techniky. Jedná se o osvětlení kabin, nástupišť a výtahových šachet. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti jsme se rozhodli nabízet zákazníkům komplexní služby pro všechny druhy prostor, objektů, včetně venkovních ploch a pro všechny typy svítidel.

V roce 2013 jsme založili divizi ECONOMY SET, která se specializuje na kompletní služby a dodávky v oblasti ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů. Zaměstnáváme pouze profesionální pracovníky, kteří poskytují perfektně odvedenou práci. Pravidelně se účastní odborných školení. Jsme držiteli mnoha certifikátů.

Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem. Používáme moderní technologie a špičkové stroje a nářadí. Vždy dodržujeme bezpečnost práce.

U společnosti ČSOB Pojištění máme sjednanou pojistnou smlouvu odpovědnosti za případnou škodu způsobenou činností a také pro případ nenadálé události.

Nabízíme analýzu stávajícího osvětlení a typů zdrojů, návrh ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů, dodávky zdrojů a jejich montáž a servis.

Hledáte nás na internetu? Stačí zadat klíčová slova LED světla a žárovky ČR, LED světla a žárovky Praha, prodej LED světel Praha, prodej LED světel ČR, komplexní servis LED osvětlení ČR nebo komplexní servis LED osvětlení Praha.

Máte nějaký dotaz?

Zavolejte nám nebo napište email

Kontaktuje nás

Úsporné osvětlení  Economy set

Od začátku působení na českém trhu jsme úspěšně zrealizovali velké množství projektů. Mezi naše spokojené zákazníky patří mnoho významných firem. Přidejte se k nim i vy. S námi budete spokojeni.

Působíme v Praze i po celé ČR.  

Přesvědčili jsme vás, že patříme k nejlepším? Objednejte si naše kvalitní služby ještě dnes. Vyplňte poptávkový formulář.

S námi Vás bude LED osvětlení bavit!

Divize: ECONOMY SET
Společnosti: VÝTAHY VMC s.r.o.

Českobrodská 72
190 12 Praha 9

IČ: 26711761 (Informace v ARES)
DIČ: CZ26711761

Kontaktní email:

info@economyset.cz

Bezplatná telefonní linka:

(+420) 800 801 800